Specjalizacje PADI

Wybierz coś dla siebie

Kursy specjalistyczne PADI prowadzone w naszym centrum.

Enriched Air Diver PADI

Najpopularniejszy kurs specjalistyczny PADI. Nurkowanie ze wzbogaconym powietrzem nitroksem daje więcej czasu bez dekompresji, szczególnie podczas nurkowań wielokrotnych.


Sprawdź szczegóły

Dry Suit PADI

Zostanie nurkiem w suchym skafandrze pozwala ci poszerzać granice i częściej nurkować w większej liczbie miejsc. Ten kombinezon chroni przed wodą i zapewnia wygodę, nawet w zaskakująco zimnej wodzie.


Sprawdź szczegóły

Deep Diver PADI

Eksploruj głębsze miejsca nurkowe na głębokościach do 40 metrów nurkowe z pewnością i komfortowo. Naucz się zarządzać zasobami gazu, przygotować procedury kontaktu z partnerem i kontrolę pływalności.


Sprawdź szczegóły

Night Diver PADI

Podwodny świat zmienia się, gdy stworzenia dzienne odchodzą na emeryturę i wyłaniają się nocne organizmy. Jeśli zastanawiałeś się, co dzieje się pod wodą po zachodzie słońca, zapisz się na kurs specjalistyczny PADI Night Diver.


Sprawdź szczegóły

Digital Underwater Photographer PADI

Najpopularniejszy kurs specjalności nurkowych. Robienie zdjęć podwodnych przygód z akwalungiem jest łatwe i przyjemne.


Sprawdź szczegóły

Underwater Navigator PADI

Popraw swoje umiejętności obserwacji podwodnych i naucz się dokładniej używać kompasu. Ten kurs spowoduje , że prawdopodobnie już nigdy się nie zgubisz pod wodą.


Sprawdź szczegóły

Peak Performance Buoyancy PADI

Obserwuj życie wodne, nie naruszając otoczenia. Popraw umiejętności pływalności, których nauczyłeś się jako nowy nurek i podnieś je na wyższy poziom.


Sprawdź szczegóły

Wreck Diver PADI

Statki, samoloty, a nawet samochody są fascynujące do odkrywania i zwykle tętnią życiem wodnym. Każde nurkowanie wrakowe daje szansę na nowe odkrycie.


Sprawdź szczegóły

Search and Recovery Diver PADI

Odzyskaj utracone przedmioty, które wypadły za burtę. Naucz się skutecznych wzorców poszukiwania i używania worka do podnoszenia ciężkich przedmiotów.


Sprawdź szczegóły

Equipment Specialist PADI

Naucz się zarządzać podstawowymi naprawami i regulacjami sprzętu do nurkowania. Zapoznaj się z rutynowymi procedurami pielęgnacji i konserwacji oraz jak działa sprzęt do nurkowania.


Sprawdź szczegóły

Diver Propulsion Vehicle PADI

Poruszaj się po wodzie i szybuj nad rafami, brzęcz dookoła dużego wraku lub przedzieraj się przez las wodorostów.


Sprawdź szczegóły

Drift Diver PADI

Nurkowanie w dryfie może być relaksujące i ekscytujące. Kurs uczy, jak czerpać radość z pływania z prądem podczas nurkowania w rzekach i używania prądów oceanicznych do szybowania.


Sprawdź szczegóły

Ice Diver PADI

Nurkowanie pod lodowe to jedna z najbardziej ryzykownych specjalności nurkowania. Poznaj role i obowiązki personelu pomocniczego, sprzetu i nurków bezpieczeństwa. Zobacz piękno, którego niewielu innych kiedykolwiek doświadczyło.


Sprawdź szczegóły

Underwater Naturalist PADI

Uzyskaj lepsze zrozumienie lokalnego ekosystemu i różnic między światem lądowym a wodnym. Zobacz nowe rzeczy, nawet w najbardziej znanych miejscach nurkowych.


Sprawdź szczegóły

Altitude Diver PADI

Nurkowanie na wysokości powyżej 300 metrów nad poziomem morza to nurkowanie na wysokości. Odkryj ukryty świat, w którym tylko nieliczni zaryzykowali.


Sprawdź szczegóły

Delayed Surface Marker Buoy (DSMB) Diver PADI

Wielu nurków nie pomyślałoby o nurkowaniu bez boi  (DSMB, a w niektórych miejscach jest to uważane za wymagane wyposażenie). Umiejętność prawidłowego rozmieszczenia i zarządzania DSMB jest cennymi umiejętnościami zdobytymi podczas tego kursu.


Sprawdź szczegóły

Emergency Oxygen Provider PADI

Natychmiast rozpoznaj choroby nurkowe, które można wyleczyć za pomocą awaryjnego tlenu i bądź przygotowany na udzielenie pomocy. Nie ma żadnych wymagań wstępnych ani ograniczeń wiekowych. Ten kurs jest otwarty dla wszystkich.


Sprawdź szczegóły

Fish Identification PADI

Ciesz się nurkowaniem jeszcze bardziej, gdy potrafisz rozpoznać i zidentyfikować rodziny ryb i ich cechy.


Sprawdź szczegóły

Multilevel Diver PADI

Wydłuż swój czas pod wodą, dowiedz się, czym jest nurkowanie wielopoziomowe i jak obliczyć dla nurkowań wielopoziomowych. Zaplanuj i wykonaj dwu- i trzy poziomowe nurkowanie z akwalungiem przy użyciu eRDPML.


Sprawdź szczegóły

ReActivate Scuba Refresher Program PADI

Zaktualizuj swoje umiejętności i wiedzę nurkową dzięki szybkiemu odświeżeniu nurkowania z kursu PADI Open Water Diver, zanim wskoczysz z powrotem do wody.


Sprawdź szczegóły

Self-Reliant Diver PADI

Chociaż nurkowanie z partnerem jest normą, istnieją powody, dla których doświadczony nurek rozwija samodzielność i niezależność podczas nurkowania. Nauka prowadzenia nurkowań bez partnera może uczynić Cię silniejszym nurkiem w większości sytuacji nurkowych.


Sprawdź szczegóły

Sidemount Diver PADI

Konfiguracja sidemount (butle do nurkowania obok nurka) zapewnia większą elastyczność i lepsze opcje trymu. Dowiedz się o wielu zaletach nurkowania w konfiguracji sidemount.


Sprawdź szczegóły

Underwater Videographer PADI

Rejestruj obrazy, dźwięki i dynamiczny ruch podwodnego świata jako kamerzysta. Omów podstawy i stwórz interesujący, zabawny film, który warto oglądać wielokrotnie.


Sprawdź szczegóły