Junior Open Water Diver PADI

Podstawowy Kurs Nurkowania

Przygoda w nurkowaniu zaczyna się właśnie tutaj.

Przeczytaj podręcznik i obejrzyj filmy.
Wskocz do basenu i naucz się niezbędnych umiejętności.
Doświadcz czterech nurkowań na wodzie otwartej i nabierz doświadczenia.

Opis Kursu

Podczas kursu Junior PADI Open Water Diver nauczysz się wszystkiego co musisz wiedzieć by odkrywać podwodny świat używając akwalungu. Większość ludzi uważa to za satysfakcjonujące wyzwanie.

Kurs Junior OWD PADI obejmuje trzy części: rozwój wiedzy, nurkowania na wodach basenopodobnych i nurkowania na wodach otwartych. Rozwój wiedzy obejmuje zasady, koncepcje i terminy, które musisz znać, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i przyjemność z nurkowania. Podczas nurkowań na wodach basenopodobnych uczysz się i ćwiczysz umiejętności nurkowania w basenie lub wodzie o warunkach zbliżonych do basenu. Spodoba ci się zrobienie jednego lub więcej minidives, które poprowadzą cię przez te same kroki, które wykonujesz podczas nurkowań na wodach otwartych. Aby ukończyć szkolenie, zastosuj i zademonstruj to, czego nauczyłeś się podczas czterech nurkowań na wodach otwartych w lokalnym miejscu nurkowym.

Zdobycie certyfikatu PADI Junior Open Water Diver oznacza, że ​​spełniłeś wymagania kursu. Centra nurkowe i ośrodki wymagają dowodu certyfikacji przed wypożyczeniem sprzętu do nurkowania, napełnieniem butli lub rezerwacją wycieczek nurkowych. Jako Junior PADI Open Wa będziesz szkolony do maksymalnej głębokości 12 metrów  i będziesz mieć kwalifikacje do nurkowania w warunkach równie dobrych lub lepszych niż te, w których trenowałeś. To dopiero początek życia pełnego przygód nurkowych.

Części Kursu Junior OWD PADI

Kurs PADI Junior Open Water Diver składa się z trzech elementów:

  • Teorii nurkowania (samodzielnej nauki i nauki w klasie, lub online) żeby zrozumieć podstawowe zagadnienia nurkowania
  • Zajęć Basenowych żeby nauczyć się podstawowych umiejętności nurkowych
  • Nurkowań na Wodach Otwartych żeby użyć tych umiejętności i eksplorować! 

Ograniczenia głębokości

Kurs Junior Open Water Diver PADI to ten sam program,który kończą dorośli czyli Open Water Diver PADI. Jedyna różnica wynika z fizjologii młodzieży i z tego względu wprowadzono ograniczenia głębokości.

Certyfikat Junior Open Water Diver PADI uprawnia do:

  • dzieci w wieku 10-11 lat maksymalna głębokość nurkowania 12 m , nurkowania w obecności rodzica lub profesjonalisty PADI
  • dzieci w wieku 12-14 lat maksymalna głębokość nurkowania 12 m . nurkowania w obecności pełnoletniego nurka

Wymagania wstępne

Wiek ukończone 10 lat dla kursu Junior OWD PADI

Podstawowa umiejętność pływania
Medycznie przystosowany do nurkowania

Sprzęt

Na kursie PADI Junior Open Water Diver nauczysz się obsługi podstawowego sprzętu do nurkowania, w tym maski, fajki, płetw, regulatora, urządzenia do kontroli pływalności i butli. Sprzęt, którego będziesz używał na tym kursie, różni się w zależności od tego, czy nurkujesz w wodach tropikalnych, umiarkowanych czy zimnych.

W naszym Centrum Nurkowym DECO nie wymagamy od Ciebie własnego sprzętu. Wręcz odradzamy zakup własnego sprzętu przed rozpoczęciem kursu. Nasz doświadczony Instruktor PADI pomoże Ci dobrać sprzęt dopasowany do twoich przyszłych planów.

Zalecamy jedynie zakup własnej maski i fajki podczas kursu

Cena Kursu

Grupa

1200 pln

Standard

1700 pln

VIP

4000 pln

Jak zacząć ?

Zarejestruj swoje dziecko już dzisiaj na kurs PADI Junior Open Water Diver- aby zacząć od razu.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, napisz do nas e-mail albo bezpośrednio odwiedź nas w siedzibie firmy DECO lub po prostu najszybciej zadzwoń.

Odbierz swój podręcznik już dzisiaj i zacznij szkolenie.

Co po kursie Junio Open Water Diver PADI ?

Masz nieograniczone możliwości więc wykonaj następny krok! Zapisz się na kurs Junior AOWD PADI i zobaczysz, że nurkowanie to niekończąca się przygoda. Możesz wybrać sobie ciekawą specjalizację PADI pełną listę prowadzonych w Naszym Centrum Nurowym PADI specjalizacji masz tutaj.

Sprawdź jak niewiele brakuje Ci do uzyskania prestiżowego stopnia Master Scuba Diver PADI.

Kurs Wrakowy PADI

Odkrywaj jeszcze więcej i wiecej

Nurkowanie Noce PADI

Zobacz znane miejsca na nowo

Doskonała Pływalność PADI

Kontroluj położenie precyzyjnie jak nigdy